Що потрібно зробити до стрибка з парашутом? Ньанси та місця у Львові



Є такий вислів: «Земля притягує всіх, небо – найсміливіших», – так можна сказати про тих хто стрибає з парашутом. Є сміливці для яких стрибки – сенс життя. Є такі, що стрибнувши раз – більше не хочуть, а є такі, що зовсім бояться, але поглядають в небо.

Давайте, розберемось, чого варто очікувати від стрибка з парашутом, чого найбільше боятись, і які міфи існують, але не є реальними.

Що потрібно зробити до стрибка з парашутом?

По-перше, зрозуміти чи дійсно ви цього хочете, чи це просто «встрелило» в голову. Хіба вам потрібні потім ці вмовляння стрибнути вже на борту літака? Ці комедії і трагедії, хіба потім у вас залишиться гарне та світле враження? Якщо ж ви про стрибок з парашутом думаєте неодноразово, вас переслідує ця ідея(хоч інколи вона з’являється «нізвідки»), то це перший знак, що вам потрібно здійснити політ!

По-друге, тобі має виповнитись 18-ть років. Якщо це твоя проблема, а дуже хочеться, доведеться вмовити батьків написати згоду на твій стрибок. Загалом стрибати з парашутом в Україні можна з 14 років. Другою перепоною для стрибка з парашутом може стати вага. «Билиночок» менше 45кг не беруть, і «камінчиків» більше 100грн теж.

По-третє відвідайте лікарів, і не так для галочки, а серйозно. Від стрибка з парашутом може залежить ваше здоров’я і життя в майбутньому. Бувають проблеми, які не відчути кожного дня, але при стрибку, раптом воно вилізе. Довідку про стан вашого здоров’я в обов’язковому порядку потрібно представити в місці де ви здійснюватимете стрибок.

По-четверте, пройдіть детальний інструктаж, як стрибати з парашутом. Це важливо! Якщо вам щось не зрозуміло, не встидайтесь ставити питання, повторювати їх. Це вам не жарти, адже від  правильності і дотримання інструкції, знову ж таки, залежить здоров’я і життя.

По-пяте, зручний одяг, маст-хев для стрибка з парашутом. Ні, нів’якому разі не маю на увазі, що ви не маєте бути у фраці чи вечірній сукні, але навіть спортивний одяг буває різний. Для взуття важлива товста підошва, зафіксоване положення щиколотки, міцно закріпіть ногу зашнурувавши його. Одяг має бути вільнішим, не повинен заважати вам робити довільні рухи. Якщо ви з легкістю піднімаєте та опускаєте руки та ноги це те, що треба. Водночас, немає бути жодних висячих елементів за які можна зачепитись, наприклад, капішон. А ще це мають бути непотрібні речі, бо після стрибка, скоріше за все, ви його викинете, або використаєте знову для стрибків чи копання картоплі на селі.

У стрибках з парашутом є різні нюанси, які початківці не знають, навіть не здогаються, і не цікавляться.

  1. «Навіщо розкривати руки, коли летиш вниз(спочатку розкивають руки, ніби птах)?» Рухи людини в повітрі впливають на швидкість падіння та приземлення. Розкриваючи руки з опором повітря ви пригальмовуєте швидкість, а якщо випростаєтесь, то навпаки, летітимете швидше.
  2. «Чому парашутисти травмуються під час приземлення?» Найчастіше через те, що нехтують правилами елементарної безпеки, «махають рукою» на слова інструктора. Треба бути дуже обережним, і з уважністю ставитись до всього, бо люди по природі не літають.
  3. «Чи часто не відкриваються основний парашут?» Колись таке буває рідко, бо стрибки здійснюються на перевірених роками військових парашутах, які складають і готують до стрибка професіонали парашутного спорту. На дуже крайній випадок і придумали запасний парашут. У сучасних парашутах на яких зараз стрибають є ще один «запобіжник» – це такий собі електричний прилад, який вимірює швидкість. Якщо раптом щось стається і швидкість падіння перевищує дозволену, то парашут відкривається автоматично.
  4. «На якій висоті стрибають вперше?» Перший стрибок здійснюють на висоті 1000метрів(1км). Ось так, коротко і ясно.
  5. «Дуже хочете стрибнути, але не можете ніяк побороти страх?» У такому випадку стрибайте в тандемі з інструктором. Так ви все таки здійсните свій стрибок, і можливо переборете страх висоти і польоту.
  6. «Скільки хвилин займає пліт?» Політ займає близько 3-5-ти хвилин. Так, можливо, ті нещасних 5-ть хвилин здаватимуться вам вічність, а можливо пролетять, як секунди.

Де можна здійснити стрибок з парашутом у Львові?

Майже у кожному місті є аеродроми, з яких здійснюютьсь вильоти на стрибки з парашутом попередньо пройшовши інструктаж. Якщо у вашому місті такого немає, доведеться де є найближчий. У Львові, звичайно, є аеродром Цунів. Знаходить він, правда, трохи за Львовом. Тим, хто не має машини, доведеться добиратись електричкою в сторону Городка до станції «Затока». Звідти ще трохи пішки.

Часто буває, що найбільш перелякані особи, ледь не після приземлення оплачують другий стрибок, а потім третій… Можливо, зараз біля монітору сидить саме така людина, в якій живе майбутній парашутист!


Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Дніпро, Біла Церква, Миколаїв, Золочів, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Надвірна, Чернігів, Калуш, Дрогобич, Новоград-Волинський, Полтава, Кременчук, Херсон, Стрий, Самбір - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: взуття для стрибків з парашуту, які бувають парашути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *