Сафарі-туризм – активний відпочинок і єднання з природою



Сафарі – спостереження за тваринами в їх природному місці існування, пригодницькі експедиції і популярний активний відпочинок. Декілька десятків років назад метою сафарі було полювання на африканських тварин (левів, слонів, носорогів), але з часом духовне єднання з дикою природою під час сафарі узяло верх над кровожерливістю і гонитвою за мисливськими трофеями, і з’явився сафарі-туризм.

Африканське сафарі – це унікальна можливість побачити екзотичних тварин, птахів і незвичайні рослини на відстані витягнутої руки, а не в зоопарку або по телевізору.

Обов’язкове спорядження для сафарі в Африці – фотоапарат, а не рушниця, тому що сучасне сафарі проводиться в національних парках і на території заповідників, де практично не ступала нога людини.

Східна і південна Африка – найбільш популярні місця для проведення сафарі, саме там жителі мегаполісів можуть відчути себе частинкою невинної природи.

Найпоширеніше сафарі в Африці, як активний відпочинок – це сафарі-подорож по національних парках. Сафарі-тури діляться на види залежно від розміру груп, способів переміщення і розміщення.

Сафарі-тури – пересування по національних парках дозволяється тільки в автомобілях і автобусах у супроводі гіда-професіонала. Програма сафарі і транспорт залежить від кількості туристів в групі. Недорогий вид сафарі по Африці – поїздка інтернаціональної групи туристів в автобусі по одному із стандартних маршрутів. Набагато приємніше і цікавіше подорожувати по Африці на джипі з провідником і кухарем маленькою групою близьких друзів. Користується популярністю серед туристів сафарі на джипах в Єгипті. Оренда джипа для сафарі в Єгипті обійдеться Вам дорожче автобусної екскурсії, але і вражень від екзотичної пригоди по Африці Ви отримаєте набагато більше. Ви зможете самостійно коригувати план сафарі-туру по Африці, а не сліпо слідувати екскурсійним маршрутам.

Існують такі варіанти розміщення під час сафарі по Африці: лоджи, намети і кемпінги. Найкомфортніше проживання під час сафарі-туризму – це лоджи (готелі на території національних парків), де у розпорядженні туристів є різні комфортні номери і ресторани. Любителям екстриму сподобається активний відпочинок в наметах і кемпінгах наодинці з природою, коли навколо наметів пустують мавпи, пасуться антилопи або навіть слони.

Види сафарі

Розрізняють короткострокове сафарі і тривале, пасажирське сафарі і сафарі за кермом. Короткострокове сафарі за кермом по бездоріжжю – це одно- або дводенна пригода. Під час піщаних сафарі туристи подорожують не лише на джипах, але і на квадроциклах або верблюдах. Піщані сафарі-тури на квадроциклах і верблюдах в Єгипті, Тунісі і Марокко особливо популярні як активний відпочинок і розвага для ектремалів.

Короткострокове позадорожне пасажирське сафарі – це нетривала екскурсія у відкритих джипах з водієм. Впродовж декількох днів уранці туристи подорожують по савані або пустелі, а увечері повертаються в лоджи. Такий сафарі-тур особливо популярний в Африці і Непалі, в національних парках, де гід-водій показує екзотичних тварин і птахів.
Довгостроковий сафарі-туризм по бездоріжжю – саме екстремальне сафарі, під час якого група туристів проїжджає до 3000 км в тиждень за кермом закритого або відкритого джипа. Маршрут довгострокового сафарі залежить від побажань учасників.

Умови і спорядження для сафарі

Для участі в сафарі-турі потрібний хороший вестибулярний апарат і міцне здоров’я, адже на маршрутах сафарі дуже мало аптек і лікарень. Для участі в сафарі-турі за кермом потрібне водійське посвідчення.

Екіпіровка для сафарі-туру: одяг для жаркої і холодної погоди (Африка славиться різкими перепадами температури протягом доби), зручні черевики і сандалі. Для участі в сафарі-туризмі по ПАР, Намібії, Ботсвані, Зімбабве і Замбії щеплення не потрібні, а для подорожі по Малаві, Кенії, Танзанії і Уганді потрібний сертифікат про щеплення проти жовтої лихоманки. Збираючись в сафарі-тури, обов’язково зробіть щеплення проти правця, гепатиту А і В, поліомієліту, холери і менінгіту, а також усебічну медичну/туристичну страховку.

Найпопулярніші напрями для сафарі в Африці: Кенія, Танзанія, Ботсвана, Намібія, ПАР Активний відпочинок в Африці – це дикі тварини і племена, пустинні савани і нечисленні готелі. Якщо Ви не любите шумні курорти і натовпи відпочиваючих туристів, то сафарі-тур в Африці – це кращий відпочинок для Вас. Східна Африка (Кенія, Танзанія) і Західна Африка (ПАР, Зімбабве, Замбія, Намібія та ін.) стали цікавити туристів зовсім нещодавно, завдяки чому тут зберігся невинна флора і фауна.

Сафарі в ПАР – ця подорож, повна пригод, по безкрайніх національних парках і під водою. Акуляче сафарі в ПАР не залишить байдужим любителів підводних і сухопутних сафарі. Сафарі в Танзанії допоможе забути про блага цивілізації і сповна насолодитися численними і різноманітними тваринами. Під час подорожі по Танзанії Ви зустрінете жирафів, слонів, носорогів, буйволів, левів, леопардів, бегемотів, бабуїнів.

Сафарі в Кенії залишить у Вас незабутні враження на все життя, адже саме в Кенії прекрасно уживається світ дикої природи і розвинена туристична інфраструктура. 2/3 усіх національних парків Африки знаходяться в Кенії. Подорож або сафарі-туризм по Кенії – це прекрасна можливість познайомитися з древньою культурою племені масаїв, відпочити на відмінних пляжах узбережжя Кенії або островів Танзанії і навіть побачити засніжену вершину гори Кіліманджаро.

Сафарі в Намібії притягає туристів фантастичними пейзажами. Сафарі-тур по пустелі Наміб з древньою історією залишить у Вашій пам’яті найвищі дюни у світі і незабутні враження парадоксів буття, чудесно зібраних в одному місці – Намібії.

Активний відпочинок в Африці не залишить байдужим любителів екстриму, адже сафарі-тур в Африці – це шанс співіснування з невинною природою і забути на якийсь час про усі блага цивілізації. Сафарі-туризм в Африці (сафарі-тури по Кенії, Єгипту, Тунісу, Марокко, Танзанії, Намібії, ПАР) підійде не усім, а тільки істинним поціновувачам природи, екстремального відпочинку і пригод.


Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Дніпро, Біла Церква, Миколаїв, Золочів, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Надвірна, Чернігів, Калуш, Дрогобич, Новоград-Волинський, Полтава, Кременчук, Херсон, Стрий, Самбір - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: сафарі це, сафарі туризм

Коментарі 1 коментар

  • Завжди мріяла побувати на сафарі! Адже це можливість побачити природнє середовище проживання тварин, поспостерігати за їх поведінкою. Зоопарк – це інше, емоції зовсім не ті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *