Досвідчені мандрівники знають: звичайне враження про будь-який архіпелаг можна скласти, відвідавши довільний його острів.

Багам це не стосується. У кожного острова тут своя спеціалізація: на одному можна отримати досвід спілкування з фламінго, на іншому – поспостерігати побут місцевих вівчарів, на третьому вам зачарує невинний рожевий пісок пляжів, а на четвертому – найсучаснішу інфраструктуру для активного відпочинку. Місцеві турагентства працюють під девізом “700 островів – 700 незабутніх пригод”. У пригодах знали толк пірати, недаремно вони уподобали цю місцевість три століття тому і довгий час не хотіли поступатися насидженим місцем.

Окрім різноманіття, у Багамських островів є ще одно важлива перевага – пристойна публіка. Як правило, туристичні регіони планети відкривають себе для усіх, хто бажає. По контрасту, в 1990-х Багамський уряд ввів візовий режим з багатьма країнами світу (включаючи і Україну), що з одного боку добавило проблем при організації подорожі, але з іншої – захистило райські пляжі від масового туризму. Цей феномен пояснюється тим, що окрім пляжів архіпелаг знаменитий привабливістю для офшорного бізнесу. Тутешні умови притягують ризикованих фінансистів зі всього світу. Оплачуючи мізерні для своїх імперій реєстраційні збори, вони, проте, солідно поповнюють державну казну, що і дозволяє перебирати туристами. Перевага насолоджуватися райською красою Багамських островів і плескатися у бірюзовому Карибському морі дістається суто обраним.

Атлантида

Головний столичний курорт видно здалека – величезний Atlantis побудований на острові Paradise і височіє над Нассау, як гора. Комплекс може одночасно прийняти 6 тисяч відвідувачів, зроблений за канонами Лас-Вегаса і розбитий на декілька тематичних зон. Серед них і сімейно-орієнтовані “коралові” вежі, і “розслаблений” пляжний корпус, і “королівські” Royal Towers з супер дорогою висотною перемичкою, ціна номерів у яких перевищує 25 тис. доларів за ніч (що ставить їх на третю позицію в списку найдорожчих апартаментів світу). Сам по собі комплекс побудований в стилі, що змішує піратські мотиви з міфічними “атлантидськими”, і заслуговує візиту, навіть якщо ви не плануєте в нім зупинитися.

Мова

Місцевий діалект, що складається з африканської граматики і англійських слів, цілком зрозумілий на слух. Незрозумілі місця привітні і гостинні багамці терпляче пояснюють жестами.

Шопінг

Витрачати гроші на Багамах – зайняття з приємних, спасибі зоні, вільній від оподаткування. Проте не забувайте про зворотний шлях і необхідність везти покупки на протилежну сторону земної кулі.

Клімат

Природні умови Багамських островів дозволяють насолоджуватися морем і сонцем цілорічно. Освіжаючий вітерець віє з вересня по травень, а в листопаді настає сувора місцева зима, коли температура нижче +22 просто не опускається.

Кухня

Часті наїзди світових знаменитостей на тутешні курорти сприяли прищепленню найвитонченіших кулінарних смаків. Рівень місцевих шефів напрочуд високий, а локальна родзинка, безумовно, дари моря, приготовані на вугіллі.

Шлях

Усі міжнародні рейси приземляються в Нассау. Переміщення із столиці на будь-який інший острів архіпелагу гідролітаком обійдеться в районі 100 доларів. Як варіант – водне таксі.

Будь-ласка, поділіться з друзями в соц. мережах статтею "Багами. Краса на вагу золота"

Коментарів поки що немає.

Додати коментар

Оновити картинку