Гарячі (горящі) тури в Чорногорію. Путівки в Будву зі Львова



Ви з тих людей для яких замало одного моря та пляжу? На відпочинку хочеться і екскурсій, гірських схилів, зеленої природи, і ще вируючого життя? У такому випадку, вам варто для відпустки обрати Чорногорію. У цій країні є все, окрім власної валюти, тут «ходять» тільки євро. Щодо погоди, то готуйтесь до спеки, якщо ви вирушаєте у свій гарячий  тур влітку( у квітні-травні можна ще вижити). Влітку не чекайте на дощ, цього вам Чорногорія не подарує. А хоча, так кажуть, тільки у сучасному світі погода дуже дивна і мінлива, сніг випадає і в аравійських пустелях, тому стверджувати не варто. Чорногорія – маленька країна з великим серцем, що кожного року приймає мільйони туристів, які хочуть побачити цю перлину.

А що ж все таки можна побачити в Чорногорії?

Думаємо, тут ви ніяк не занудьгуєте, бо окрім пляжів є багато розваг, екскурсій, цікавих місць, пам’яток архітектури… Що тут перелічувати, читайте далі!

  • Найвідоміше курортне місто Чорногорії – Будва. Туристи, що мають не захмарний бюджет відпочинку  почуватимуться тут «мажорно». Порівняно з іншими курортами та країнами у Будві можна зняти готельний номер за 30-35 євро. І це вам не буде маленька конура під сходами, а повноцінний номер із кухнею, ванно, балконом, досить габаритний. Звичайно, інтер’єр не найсучасніший хай-тек, але чисто та акуратно. Спитаєте про те, чи далеко до моря їхати. Зовсім не їхати, а йти пішки близько 150 метрів. Чорногорія порівняно недорога країна, можна відпочити на повну, а якщо потрапити у час коли пропонують гарячі путівки в Чорногорію, зекономити можна вдвічі!
  • Пляжі у Чорногорії належать державі, а не готелям. Ви можете засмагати де вам захочеться, але за шезлонг чи парасольку потрібно платити окрему плату. Є у Будві і платний пляж( вхід 50-75 євро), але він чи не один.
  • У Чорногоріє є багато гарних пам’яток, які можна відвідати у перерві між прийняттям сонячних ванн та споживанням місцевих смаколиків. Так у Которі, що зовсім недалеко від Будви ( площа Львівської обл.. майже у 2 рази більша за площу Чорногорії), щорічно проходить карнавал. Кажуть, він такий же яскравий, як у Бразилії. Що ж, варто перевірити! Та не лише карнавалом славиться Котор, а й конторською бухтою. Помилуватись бухтою можна із середини, так би мовити, покататись на прогулянковій яхті по бухті. Ось це краса, яку не описати, потрібно побачити на власні очі! У Которі є ще стара фортеця з якої видно все місто, та а ще старовинні церкви. Потрапити у Котор можна на автобусі з Будви, або орендувати машину(вони тут дешеві), або піти з організованою екскурсією. Це вже, як кому подобається. У Которі можна відпочивати на постійній основі.
  • Якщо для вас активний відпочинок понад усе, відправляйтесь у національний парк Ловчен. Ловчен – візитна картка Чорногорії. З цих місць відкриваються чудо види на країну, що зветься Чорногорією. Зазвичай, усі туристи вибираються на сам вершечок гори Ловчен, щоб побачити мавзолей одного з правителів Чорногорії. Ви зовсім не замучетесь, адже по дорозі на вершину є кафе, де можна сісти та перепочити. Якщо у вас дуже болять ноги, або за них кусає «ЛІНЬ», то майже на сам вершечок Ловчена можна заїхати машиною, або туристичним автобусом. Краса цих місць така, що неможливо повірити, як таке буває на нашій Землі.

Що їсти у Чорногорії і як жити?

Як писали вище, житло у Чорногорії не дороге. Пристойний готельчик(а великих готелів тут небагато) коштуватиме 30-35 євро за добу. Якщо втрапити у час, коли є гарячі тури в Чорногорію, можна здешевити проживання майже вдвічі(слідкуйте за сайтами). У порівнянні із Хорватією, стільки коштує ніч у хостелі в закаулках Дубровніка. Наприклад, готель у мальовничому Которі в серці старого міста, кам’яний майже палац. У такому готелі апартаменти на двох людей коштуватимуть 55 євро за добу. У номері всі зручності, пральна машина, кавоварка, чайник, телевізор, холодильник та інше.

Як можна зекономити ще більше? Придбати гарячі тури в Чорногорію, щоб отримати ще кращі та дешевші пропозиції.

Щоб поїсти у Чорногорії потрібно йти у ресторан при готелі, просто ресторан, або якусь кафешку. У Чорногорії ви і в день з свічкою не знайдете «Макдональдс». Балканська кухня смачна, проста, ситна. Однією із «фішок» місцевим делікатесом є пршут – свинина в’ялена на гачку близько півроку, доки не отримає потрібний вигляд. Це щось на зразок прошуто чи хамону, але трохи інше. Чорногорія багата на маленькі сімейні ресторанчики, де можна з’їсти біфштекс за 4 євро. А якщо вас заманили гарячі путівки у Чорногорію, то скоріше за все, на вас чекає шведський стіл у вашому готелі. Якщо ви хочете окремо поїсти у одному з готелів за системою «шведський стіл», то ціна такої послуги близько 18 євро.  А ще у гарячий час у Чорногорії можна об’їстись такого смачного морозива, що ви й не згадаєте про італійське! Запивають тут їжу і втамовують спрагу колою з льодом, у принципі, в нас також!

Чорногорія увібрала у себе всі можливі пунктики, які притягують туристів! Що ж у найгарячішій Чорногорії – гарячі тури для туристів!


Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Дніпро, Біла Церква, Миколаїв, Золочів, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Надвірна, Чернігів, Калуш, Дрогобич, Новоград-Волинський, Полтава, Кременчук, Херсон, Стрий, Самбір - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *