Австралія. Погляд зсередини [draft]



Волею долі, нам з чоловіком довелося прожити півроку в незвичайній, прекрасній і далекій країні Австралії. Стільки пережитих емоцій зберігається в наших серцях, що залишити їх там буде справжнім злочином. Ми вирішили описати все, що дізналися про Австралію, тому що жоден туристичний сайт, що пропонує у нього купити тур в цю країну, не дасть вам такої повної і корисної інформації. Хочеться так само відмітити, що саме тривалий час знаходження у будь-якій країні, дасть вам повну картину про позитивні і негативні сторони її життя. Подорож, яка триває два тижні, вам безумовно сподобається і запам’ятається тільки хорошими моментами. Але цього часу не вистачить на те, щоб розгадати загадку країни, міста або курорту, який ви відвідуєте. Итак, почнемо розкривати усі таємниці далекої Австралії, починаючи з опису її клімату.

Австралія. Погляд зсередини [draft]

Підводячи підсумки про клімат Австралії, хочеться відмітити його корисність. Ми з чоловіком повністю вилікували захворювання носа, а ще, поки ми знаходилися в Австралії, повністю забули про те, що таке алергія. Повітря Австралії чисте, не засмічене шкідливими виробництвами, а воду ми пили прямо з-під крану. У будь-якому місці материка океан кристально чистий з приголомшливою рослинністю і кольоровими рибками. Є у клімату Австралії і істотний мінус, але він один, тому просто меркне на тлі численних плюсів. Підвищена сонячна активність властива усій материковій зоні Австралії, а це небезпечно раком і шкірними захворюваннями. Але, як і усі жителі країни, ми оберігали своє здоров’я, використовуючи сонцезахисний крем кілька разів в день.

Австралія. Погляд зсередини [draft]
Австралія. Погляд зсередини [draft]

Екологія для австралійців – дуже містке поняття. Вони відносять до цього терміну клімат, чистоту міста, природу, а також вважають обов’язковим дотримання правил гігієни в усіх сферах життя людини. І, на подив російській людині, кожен житель прагнути дотримуватися цих правил. Одного разу вночі після 23.00, до нас додому постукала поліція, що вимагала зробити по тихіше телевізор, – сусіди сплять. Хочеться відмітити чистий склад продуктів. Якщо це ковбаса, то вона з м’яса. Якщо свежевижатий сік – те він віджимається при вас. Наш організм настільки звик до корисних продуктів без “хімії”, що, повернувшись в рідну країну, виникли деякі складнощі між шлунком і місцевою їжею.

Оскільки населення Австралії різне, то і культури теж є присутніми різні. Як приголомшливо, коли заходиш в сусідський будинок і занурюєшся в абсолютно нову і незнайому культуру. Це набагато цікавіший спосіб пізнання, ніж телевізор. Уявіть собі, що ви снідаєте в Грецькому ресторані, обідаєте у Французькому, а вечеряєте – в Індійському. Звичайно, ви можете заперечити, і сказати, що в Москві є все! Але де ви знайдете в Москві бразилійку для навчання самбі, що мешкає в сусідньому будинку? Или індійця – інструктора з йоги, яка постукала у ваші двері.

Австралія. Погляд зсередини [draft]

Не лише культури, але і релігії жителів Австралії різноманітні. І в кожному житловому кварталі можна знайти церкву, храм Будди або мечеть, в кожного з яких, до речі кажучи, можна зайти і подивитися. Але не звертайтеся до австралійців по віросповіданню – називайте їх ім’ям країни, з якою вони прибули. Наприклад, греків – греками, єгиптян – єгиптянами, але не мусульманами.

З перших днів нашого життя в Австралії стало помітно, як відрізняється розуміння свободи і демократії в цій країні. Свобода припускає безвізовий виліт практично у будь-яку країну світу, вибір будь-якої релігії, можливість говорити те, що думаєш. Австралійці не думають про те, як прожити завтрашній день, вони завжди посміхаються і рідко кому заздрять. Демократія в Австралії – це демократія. Відсутність хабарів і “одноголосного” голосування на виборах, вирішення питань суперечкою, а не силою і чесна виплата податків – ось що для австралійців “демократія”. Кожен може займатися усім, чим захоче, головне щоб це було у рамках закону.

Ще один аспект життя австралійців, який хочеться освятити – фінансова безпека. Держава Австралії гарантує фінансову безпеку кожному. Місцеві жителі не платять скажені суми страхової компанії для того, щоб застрахувати життя. Їх здоров’я автоматично застраховане в державній системі. У будь-який момент можна звернутися в екстрену службу, і поліцейський, лікар або пожежник негайно прибуде за вашою адресою. У наших сусідів як те вкрали автомобіль. Ми були здивовані тому, що шукати його ніхто не став. Але ще більше ми здивувалися, коли сусіди вже наступного дня отримали виплату від страхової фірми в повному об’ємі. Що ще цікаво: в Австралії ніхто не купує замки і не замикає свої доми. Так-так, це так!

Звичайно, про Австралію ми могли б говорити нескінченно. У вас просто не вистачить терпіння все прочитати. Хочеться в укладенні виділити головне – переоцінка цінностей, яка сталася з нами після напівроку життя в Австралії. Ми з чоловіком тепер абсолютно по новому дивимося на звичні речі, і. Дуже хочемо повернутися в Австралію!

Автор: Світлана Помогаева

Вам напевно цікаво дізнатися, на що живуть австралійці? Як заробляють на життя? У Австралії робота дуже високо цінується. Усі фінансові проблеми в сім’ї відпадають, якщо двоє дорослих членів сім’ї мають постійну роботу. Постійна хороша робота в Австралії, це приватні страховки, пенсійні пільги, навчання дітей в приватних школах. Будь-який банк дасть будь-який кредит і ви будете його улюбленим клієнтом. Хто ж той щасливчик, здатний дістати таку роботу? Вузькопрофільний фахівець – електрик, сантехнік, кранівник, або особа, що має утворення університету. Фінансист, який має утворення Австралійського університету, отримуватиме в 10 разів більше, ніж такий же працівник але без вишки. Тому багато наші знайомі з Росії, маючи кращу російську освіту, вступали до Австралійських Вузів і вчилися наново. В принципі, знайти роботу в Австралії не складно. А маючи який те досвід, можн
про знайти те, що ви хочете.


Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Дніпро, Біла Церква, Миколаїв, Золочів, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Надвірна, Чернігів, Калуш, Дрогобич, Новоград-Волинський, Полтава, Кременчук, Херсон, Стрий, Самбір - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *