Сафарі в Кенія



Сьогодні туроператори запропонують Вам найрізноманітніші варіанти сафарі по Кенії – на джипах, мікроавтобусах (з відкидними дахами), на повітряній кулі або навіть на невеликому літаку. Якщо Ви виберете класичний варіант – сафарі на автобусах або джипах – розпорядок виглядатиме таким чином. Уранці – близько 6-6.30 ранку підйом, сафарі по національному парку (game – drive), після чого ланч (як правило, у вигляді сухого підкріплення), після чого ще один game – drive. І день закінчується на території кемпінгу (якщо Ви вибрали проживання в наметах) або лоджи (якщо Ви віддали перевагу комфортнішому розміщенню). Ви зможете зустріти самих різних тварин в природному місці існування – левів, слонів, леопардів, носорогів, бегемотів, крокодилів, буйволів, жирафів і зебр. Неодмінним атрибутом сафарі, як правило, виявляється відвідування поселення масаїв – одного з небагатьох племен Африки, що досі зберегли свою самобутність.

На будь-який смак і колір
Самі знамениті парки Кенії – це Масаї Мара, Цаво, Амбоселі. Тривалість сафарі може складати від 3 днів до двох тижнів – по Вашому бажанню. У цій країні є, що подивитися! Окрім класичних варіантів сафарі, є і більше екзотичні, наприклад – спостереження за птахами Кенії. Сафарі в Кенії можна поєднати з океанською риболовлею на узбережжі Індійського океану…

Сюди на 3 дні
Парк Масаї-мара (північ країни, на кордоні з Танзанією) – мабуть, найцікавіше місце Кенії. Парк дуже великий, на його території є і річка, і савана, і лісисті ділянки – туроператори рекомендують на один цей парк відводити не менше трьох днів. У липні-жовтні через парк проходить міграція величезної популяції антилоп Гну (з листопада по квітень вони живуть в Серенгеті, Танзанія). Видовище дійсно вражаюче – мільйони антилоп, і  зебри, які їх супроводжують, а також хижаки.

“Рожеве” озеро
Озеро Накуру – тут дуже багато найрізноманітніших птахів – пелікани, марабу, лелеки. Особливо запам’ятовуюється популяція рожевих фламінго. Очевидці розповідають, що здалека усе озеро здається рожевим, біля берега просто не видно води.

Хочете – лева, а хочете – леопарда
Самбуру (центральна частина Кенії) – напівпустинна місцевість. Тут багато антилоп, жирафів. Якщо пощастить, можна зустріти кішок – леопардів, левів, гепардів.

Виключно для ледарів
Парк Абердаре (південь Кенії) – регіон з гористою і лісистою місцевістю. У цьому парку пропонується сафарі для тих, хто не любить багато пересуватися. Тут організована можливість поспостерігати на водопій тварин прямо з номерів готелів.

Просто наше бездоріжжя
Будьте готові, що за межами столиці Кенії, Найробі, не дуже комфортабельні дороги. Віза ставиться на кордоні, хоча були прецеденти, що компанія-перевізник відмовлялася впускати в країну – тому щоб уникнути проблем можна заздалегідь оформити візу в посольстві, в Києві.


Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Дніпро, Біла Церква, Миколаїв, Золочів, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Надвірна, Чернігів, Калуш, Дрогобич, Новоград-Волинський, Полтава, Кременчук, Херсон, Стрий, Самбір - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *