Нічне життя Дубая


Дубай – це емірат, в якому немає недоліку в нічному житті і розвагах. Роблячи упор на розвиток туризму, влада Дубая намагається дещо пом’якшити вимоги ісламу, щоб іноземні туристи могли відпочивати і розважатися на звичний їм європейський лад. У барах, дискотеках і ресторанах, що мають відповідну ліцензію, безперешкодно подається алкоголь (особам старше за 21 рік, не мусульманам), звучить жива музика. У цьому сенсі Дубая вигідно відрізняються від сусідньої Шарджи, де релігійні вимоги узяли верх над економічною доцільністю, існують “сухий” закон і жорсткі обмеження відносно одягу і поведінки не лише місцевих жителів, але і іноземних туристів.

Навіть священний місяць Рамадан, під час якого мусульмани дотримуються поста, нічне життя в Дубаї не припиняється. У Рамадан алкогольні напої подаються у барах тільки після заходу сонця, немає живої музики.

У дискотеках і нічних клубах Дубай, як правило існує строгий face control. Оцінивши ваш зовнішній вигляд і адекватність поведінки, охорона закладу може відмовити вам у вході, ввічливо пославшись на те, що “сьогодні допускаються тільки члени клубу”. Неухильно відсіваються особи до 21 року, не можна в нічні клуби приходити з дітьми.

Розваги і випивка в ОАЕ – досить дороге задоволення. Келих пива обійдеться DHS 15-20, коктейль DHS 20-25. Більшість дискотек – платні, вхідний квиток коштує в DHS 50 – 100.

Існує ряд безкоштовних дискотек, але в таких, як правило, дуже високі ціни на напої і переважають відвідувачі не-європейці.
Найпопулярніші і відвідувані іноземними туристами клуби і дискотеки міста Дубай:

SCARLETT’S (у готелі EMIRATES TOWER) – безкоштовна дискотека з європейською музикою. Неділя і четвер – “жіночий день” (безкоштовний напій пані).

SAVAGE GARDEN(у готелі CAPITOL) – запальна дискотека для любителів латиноамериканської музики. Вхід DHS 50. По четвергах працює тільки для членів клубу.

ATLANTIS(поряд з готелем DUBAI PARK) – велика жвава дискотека на околиці міста. Вхідний квиток DHS 30 (безкоштовно для постояльців готелю). Субота – закрито, неділя – “жіночий день” (безкоштовний напій пані). Гідністю дискотеки є те, що в тій же будівлі знаходиться дубайське HARD ROCK CAFE, в якому також з користю можна провести час під виступи рок-груп. Вхід в HARD ROCK CAFE безкоштовний, хоча напої і їжа – дорогі, можна приходити з дітьми.

ROCK BOTTOM (у готелі REGENT PALACE) – паб і дискотека. Вхідний квиток DHS 100, зате напої і закуски – недорогі. Жива європейська музика, майже немає місцевих жителів. Неділя і вівторок – “жіночий день”, пятниця – караоке-вечірка.

KASBAR (у готелі ROYAL MIRAGE) – престижна дискотека з європейською і арабською музикою, вишукані інтер’єри. Вхід DHS 50. Форма одягу – респектабельна, джинси і кросівки недопустимі.

ALAMO (у готелі DUBAI MARINE RESORT) – безкоштовний диско-паб з живою музикою (англійська група) з 22:00 до 03:00 ранку, за винятком середи. Неділя і вівторок – “жіночий день” (безкоштовний напій пані).

Нічний клуб ARBAT (CARLTON TOWER) – російський нічний клуб, для тих, хто за час відпочинку засумував за Батьківщиною. Сльозоточиві російські романси виконуються живцем, кухня “а ля рус”.

Дубай славиться і великою кількістю ресторанів – від fast food усіх відомих світових ресторанних мереж (McDonald’s, Kentucky Fried Chicken, Pizza Hut, Taco) до дорогих і якісних. У ресторані середнього рівня вечеря без алкогольних напоїв обійдеться від DHS 60.

Треба знати, що ліцензія на право продажу алкоголю в Дубаї коштує дуже дорого. Невеликому ресторану в місті отримати її не під силу, тому переважна більшість міських ресторанів є “сухими”. В той же час ресторани, які працюють на території готелю, як правило, такі ліцензії мають.

CHINA TOWN (район Дейра) – ресторан із справжніми китайськими традиціями і кухнею. Шеф-кухар і більшість офіціантів – китайці.

CENTURY VILLAGE (у AVIATION CLUB) – ресторанний комплекс з якісною кухнею і відносно невисокими цінами. Мальовничий відкритий внутрішній дворик.

FISH MARKET (у готелі JW MARRIOTT) – чудовий, але дорогий рибний ресторан, стилізований під рибний базар. Замовлення відвідувачі роблять, пройшовши з візком по “торгових рядах” і відібравши свіжу рибу, що сподобалася, з “лотків”.

BIGGLES (у готелі AIRPORT HOTEL) – паб з прекрасною європейською кухнею і авіаційною тематикою в інтер’єрах.

AL HABIB (поряд з готелем CLARIDGE) – російський ресторан для тих, хто сумує під час відпочинку в ОАЕ за млинчиками і ікрою.


Теги: запальна дубай музика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *