Гірськолижний відпочинок. Вибирай Українські Карпати, Австрію або Італію!



За вікнами падає лапатий сніг, на вулиці щічки щипає морозець, а попереду на вас чекають вихідні? Не роздумуйте куди їхати, а вирушайте у гори! Як там кажуть: «Добре не за горами, а у горах!».

Чому варто  збиратись у гори?

  • Краса! Зимові гори, можливо, навіть красивіші за зелені літні. Побачити гори в зимку те, що потрібно зробити хоч раз в житті.
  • Екстрим! Катання на лижах, санках, сноубордах! Якщо вивже вмієте кататись на лижах, то ваш наступний крок – освоїти сноуборд. Якщо ви затятий лижник і сноубордист – просто насолоджуйтесь! Ніколи не ставали на лижі? Саме час перебороти страх! Хороші інструктори вам у поміч!
  • У горах можна одночасно кататись та засмагати. На високих пагорбах навіть взимку сонце припікає, тому не забудьте сонцезахисний крем!
  • Для лижників та сноубордистів будь-який гірськолижний курорт найкраще місце на Землі. Тут все облаштовано для любителів зимових видів спорту. Для майстерних сноубордистів є такий атракціон, як скі-сафарі. Скі-сафарі – це коли вас вертольотом закидуютьу безлюдні важкодоступні місця і гуляй душа.

«А якщо?»

  • Якщо ви не катаєтесь по снігу будь-яким способом і не збираєтесь цього робити – це не означає, що гірськолижний відпочинок не дня вас. На гірськолижних курортах розгалужена та багата інфраструктура. Зазвичай на всіх курортах є каток, басейн, різні спа процедури, санки, підйомники, пішохідні доріжки, безліч кафе та ресторанів, цікаві традиції, веселі компанії.
  • Відпочинок на гірськолижних курортах не лише для дорослих, на зимові розваги можна відправлятись і з дітьми. На багатьох гірськолижних курортах(Хемседал у Норвегії, Моріллон уФранції та ін.. ) є садочки для дітей, розважальні центр, спеціальні місця для катання діток на лижах чи санках, дитячі інструктори. Тут можна брати з собою навіть зовсім маленьких, адже на гірськолижних курортах, які особливу увагу приділяють сімейному відпочинку є яслі для діток від 6 місяців. Діти особливо люблять зиму, бо для них це чотири місяці суцільного свята!

Які найпопулярніші гірськолижні курорти?

Всі курорти пропонують щось цікаве, добру інфраструктуру, ідеальні траси, розваги, але куди саме поїхати? Деякі факти про різні гірськолижні курорти та чим вони відрізняються.

  • Українські Карпати (Буковель, Славське, Яремче, Волосянка та ін..)

Для гірськолижного відпочинку у рідних Карпатах вам не потрібен закордонний паспорт, знання англійської(німецької, французької, італійської…)

 – Житло можна обрати доступне для вашої кишені, наприклад, ночувати у мешканців. Можна розговоритись і ви так сподобаєтесь господарям, що вони не візьме з вас грошей. І таке буває!

Західним областям взагалі можна приїзджати вранці, а ввечері їнати додому.

Українські гірськолижні курорти нічим не поступаються закордонним.

  • Австрія – любов всіх лижників. Австрійські гірськолижні курорти одні з найпопулярніших в світі. Мільйони людей признаються їм у коханні і кожного року їдуть в ці гори, щоб саме тут відчути повітря і свист у вухах під час спуску на лижах чи сноуборді. Для Австрії зимовий туризм – це велика частина національної культури та економіки. Задоволені туристи кажуть, що тут все продумано до дрібниць і для комфорту всіх. Додають, що ніде не зустрінеш такі ідеальні та чисті траси. Саме тому австрійські гірськолижні курорти сподобаються всім: початківцям, середнячкам, професіоналам. Кажуть, що в Австрії найкращі гірськолижні школи, де навчають діток з 2,5 рочків.
  • Італія(Альпи).

Деякі гірськолижні курорти Італії більше для професіоналів, бо тут є дуже важкі траси на які навіть середнячкам не варто й носа сунути.

Є один гірськолижний курорт Італії – Червінія. Так ось цей курорт ділить свої траси разом із іншим швейцарським курортом. Ви можете побувати одночасно в обох країнах, о їх мені ніде не встановлені.

На якому б гірськолижному курорті ви не були, але є одне спільне для всіх – правила безпеки. Все таки, сніг – це небезпечний об’єкт, тому вам потрібно бути уважним та обережним.

  • Тверезо оцінюйте власні можливості, якщо ви новачок, то ваше місце серед таких же на простішому, а то майже пологому схилі. Такі правила безпеки, допоможуть вам зберегти своє життя та здоров’я. Найміть інструктора, або запишіться у групу, щоб вдосконалити свою майстерність.
  • Пам’ятайте, що ви на трасі не одні. Уникайте небезпечних ситуацій, тримайте дистанцію від інших лижників чи сноубордистів. Якщо ви впали, то тримайте свої ноги та руки в купі, ви ж не хочете їх погубити зовсім?
  • Не спускайтесь надто швидко, якщо поруч з вами багато людей. Ця порада і для майстрів, що не перший раз на лижах чи сноуборді, або й санях. Ви не можете вирахувати їхнє переміщення і серйозно врізатись дуже легко.

 

Тепер ви теж захотіли якнайшвидше підкорити вершини? М’якого вам снігу!


Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Дніпро, Біла Церква, Миколаїв, Золочів, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Надвірна, Чернігів, Калуш, Дрогобич, Новоград-Волинський, Полтава, Кременчук, Херсон, Стрий, Самбір - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: старовинні Мустанги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *