Відпочинок за кордоном. Поради, відгуки, ціни



Ви вдосталь накатались Україною, а тепер думаєте про відпочинок за кордоном, та вам неабияк лячно? Не панікуйте, глибоко вдихніть, і поїхали!

Як підготувати себе до поїздки за кордон?

  • Мова. Якщо ви думаєте, що для того щоб поїхати відпочивати закордон ви обов’язково маєте володіти англійською і на розмовному рівні, то це зовсім не так. У багатьох країнах Європи англійську не розуміють і половина жителів, наприклад, у Франції, Іспанії, Італії та інших країнах. Більшість жителів знають її куди гірше від нас. Саме тому вам потрібно запам’ятати, або записати декілька ключових фраз мовою країни в яку ви їдете. В інших випадках вам допоможуть в першу чергу усмішка, а потім міміка та жести.Якщо ви їдете по путівці з гідом, з цим буде легше, адже він знає всі місця де можна поїсти, а екскурсію вам проведуть рідною мовою.
  • Діти. Відпочити за кордоном з дітьми можливо. Для цього вам потрібно вписати дитину у паспорт мами чи тата, а якщо ви розлучені, то отримати дозвіл на «вивезення» дитини. Та в цьому пункті хочеться наголосити не про те як виїхати, а про те, як взагалі бути з дитиною на відпочинку. Якщо ви їдете сім’єю: мама, тато, малюк, – варто взяти з собою когось для страховки. Наприклад, сестру, брата, або бабусю. Якщо дитина буде занадто активною ви просто не зможете відпочити, а з помічником, будете відпочивати по черзі. Якщо у вас немає нікого, або ніхто не може поїхати з вами,  і ви знаєте, що вам малюк буває не спокійним, вередливим, дуже активним, краще відмовитись від задуму їхати у трьох. Краще залиште дитину на рідних вдома, але тоді відпочинок доведеться скоротити, бо малюк буде сумувати за вами.
  • Вибір місця. Щоб відправитись у «потрібне місце» спочатку проштудіюйте відгуки, подивіться відео звіти, вирішіть який вид відпочинку для вас прийнятний. Подумайте чи це має бути активний відпочинок, чи пляжний, або екстремальний. Якщо ви їдете вперше, скоріше за все вам варто їхати у місця про які немає надто різних відгуків(Індія, Непал, Куба і т.д).
  • Готель. Після того як ви обрали місце де відпочинете, вам знову доведеться вибирати де саме зупинитись. Якщо ви їдете у двох, або компанією і активно відпочиватимете, то готелі із 5-ма зірками вам скоріше за все не потрібні(хіба це вам дозволяє гаманець). В ж буде ходити на екскурсії, гуляти містом, шукати пригод, а в готелі можливо й ночувати будете раз-через-раз. Якщо хочете шикарного пляжного відпочинку, у такому випадку 4-ри чи 5-ти зіркові готелі вам у поміч. У них зазвичай є власні пляжі і вам не доведеться шукати де засмагати. У 5-ти зіркових готелях у вартість може бути включено навіть всі пляжні розваги(катамарани, гірки, волейбол та ін..). Дізнайтесь чи є в готелі меню для дітей(якщо ви їдете з ними), або чи можливо приготувати на замовлення. Якщо такої опції немає, то це не ваш готель.
  • Інфраструктура. Якщо ваш готель не матиме шведського стола, то вам варто дізнатись, що знаходиться навколо готелю. Чи далеко до місцевих базарів, або магазинів, пошукати відгуки які там ціни, або де можна дешевше поїсти. Якщо для вас це не має значення, просто пропустіть цей пункт. У деяких готелях, наприклад, Болгарії у номерах є кухні і ви може готувати їжу самостійно. Звичайно, вареники та картоплю з котлетами ніхто робити не буде, але салати, нарізку фруктів, легкі страви можуть врятувати ваш бюджет. Дізнайтесь які цікаві місця знаходяться неподалік готелю(парки, пам’ятки та пам’ятники, природні дива, музеї), щоб потім не довелося сидіти цілими днями на лавочці під готелем. Варто дізнатись про транспорт, його вартість, частоту курсування, щоб знати куди і як добратись, і як повернутись назад.
  • Медицина. Якнайбільше дізнайтесь про медичне страхування і що в нього входить. Якщо до нього не зараховують, якісь важливі пункти, дізнайтесь скільки це коштує для закордонних гостей, які ліки, що вам потрібні можна купувати в аптеках. Візьміть із собою ті ліки, які можливо є призначені лікарем, і ви не зможете знайти їх в аптеках за кордоном. Візьміть із собою ліки, що допомагають при стандартних недугах(грип, отруєння, поріз, головний біль і т.д), такі ліки ви зможете знайти вже на місці в аптеці, але чи буде у вас настрій бігати і шукати аптеку десь в горах.
  • Психологія. Якби не було, але кожна людина, що вирушає на відпочинок за кордон переживає емоційні труднощі. Особливо у питаннях мови. Всім думають про те, що їх можуть не зрозуміти, або зрозуміти не правильно. Всі ми живі люди, і подумайте про те, що місцеві жителі теж переймаються тим, що вони можуть вам щось не правильно сказати чи показати. Коли ти починаєш це розуміти, напругу як рукою знімає. Головне усмішка! Усмішку розуміють всі!

 

Ми проговорили про ключові речі, надіємося це не відлякало вас від подорожей, а навпаки допомогло. Що ще сказати, не переймайтесь, у всіх все буває вперше!


Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Дніпро, Біла Церква, Миколаїв, Золочів, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Надвірна, Чернігів, Калуш, Дрогобич, Новоград-Волинський, Полтава, Кременчук, Херсон, Стрий, Самбір - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *